/ Hodinky / Dámské hodinky / Casio Classic

Casio Classic LTP-E123D-1A

Dámské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Classic
Kód: 87937

Módní hodinky Casio z kolekce Classic. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 8 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 36 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 3 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Casio
Kolekce Classic
Kategorie Módní
Vodotěsnost 3 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 36 mm
Výška pouzdra 8 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Černá
Barva řemínku Stříbrná

Popis Casio Classic

Společnost Casio zná zřejmě úplně každý. Je to zvučný pojem, jež se stal symbolem kvality. Jaká je však historie firmy Casio a jak vznikly první Casio náramkové hodinky? Firma Casio je především známá pro svoje velice odolné náramkové hodinky tolik oblíbené řady G-Shock. Hodinky G-Shock si zamiovali nejen známí sportovci ale také normální milovníci sportovních aktivit. Ćím je tato velká obliba způsobena? Jak jsme uvedli výše, náramkové hodinky G-Shock jsou neskutečně odolné. Souběžně s tím jsou však velmi elegantní. Tato kolekce působí neotřele a moderně. Dokonce si tuto řadu oblíbili záchranáři a vojáci nejenom v ČR ale také v zahraničí. Další velmi oblíbenou kolekcí hodinek Casio je řada Casio Edifice, jenž se odvolává na motorsport a přidává do vzhledu těchto hodinek dnes tak moc žádaný sportovní element. Edice Edifice působí díky nerezové oceli nesmírně elegantně. Mladším milovníkům kvalitních hodinek je pak určena řada hodinek Casio. Kolekce Baby-G je synonymem zábavy a mladistvosti. Z této řady hodinek je přímo cítit radost ze života a lehkovážnost mládí. Baví vás výlety a procházky po lesích? Milujete outdoorové aktivity? Pak je přímo vám určena kolekce hodinek Casio Protrek. Tahle kolekce je určena všem obdivovatelům přírody a náročných venkovních aktivit. Zatím vypadá tak, že společnost Casio myslí zejména na sportovce a na muže. Ovšem značka Casio má co ukázat i dívkám a ženám. Například edice Casio Sheen rafinovaně podtrhuje nežnost ženy a ženskou eleganci. Dívky a dámy si tedy přijdou také na své. Kolekce Casio Sheen jim nabízí něžné, propracované ale zároveň moderní náramkové hodinky. I hodinky z této edice se vyznačují vysokou přesností a kvalitou. Teď ovšem opět zpět ke sportu. Všichni fanoušsci sportu jistojistě ocení oblíbenou řadu Casio Sport, která je určená lidem s aktivním přístupem k životu. Edice Sport bude partnerem na tréninku, stane se partnerem cestou do cíle. V poslední době je taktéž velmi oblíbená edice náramkových hodinek Collection, která skýtá velké množství velmi mnoho nejrůznějších variet a typů hodinek pro různé příležitosti. Casio přišlo na trh s další dost zajímavou kolekcí hodinek. Bylo vyslyšeno přání všech manažerů, majitelů firem a firmiček a jednoduše všech, kterým šlo o to, aby měli vždy co nejpřesnější přehled o aktuálním čase. Kolekce má název Casio Wave Ceptor. Nestane se, že byste přišli na domluvené jednání pozdě a nebo že by vám ujel vlak. Ať už sháníte moderní náramkové hodinky nebo něžné hodinky, značka Casio vám má co nabídnout. Jako na všechny hodinky Casio, tak i náramkové hodinky Casio LTP-E123D-1A vynikají velkou přesností a překvapivou kvalitou použitého materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Casio LTP-E123D-1A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty