Casio Classic LTP-2088SG-7A

Dámské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Classic
Kód: 81250

Módní hodinky Casio z kolekce Classic. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 8 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 37 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník stříbrná a řemínek zlatá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Casio
Kolekce Classic
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 37 mm
Výška pouzdra 8 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Stříbrná
Barva řemínku Zlatá , Stříbrná
Funkce Ukazatel data , Ukazatel dne v týdnu

Popis Casio Classic

Casio, to je legenda, je to značka, kterou zná jistě úplně každý. Víte ale, jaké byly počátky této legendy mezi výrobci hodinek? Značka Casio byla založena v království technikého pokroku, v úžasném Japonsku. Vznikla roku 1946 a zakladatelem byl pan Tadaoe Kashi. Prvotinou, kterou, který firma Casio představila veřejnosti, byl nenápadný prsten, jenž byl vytvořen jako držák cigaret. Tento prsten měl umožnit majiteli držet cigaretu a současně mít volné ruce. Možná to bude znít překvapivě ale tento patent se po druhé světové válce stal v Japonsku oblíbený a získal si velkou popularitu. Povzbuzeni úspěchem, začali se inženýři ve společnosti Casio věnovat vývoji kalkulačky. V roce 1954 byl představen první model, čímž byla vytvořena první japonská elektromechanická kalkulačka. Roku 1957 potom firma Casio ukázala světu první přenosnou kalkulačku. Tohle by se zřejmě dalo považovat za velký krok kupředu, jenž byl předvojem slávy této značky. V osmdesátých letech následně firma Casio začala pronikat i na trh s hudebními nástroji. Klávesy Casio se prodávaly po celém světě. Současně potom firma Casio začala pracovat na hodinkách, jež si opět získaly mezi lidmi velkou oblibu. Tak vznikly první náramkové hodinky ovládané krystalkem křemene, a to jak analogové, tak i digitální. Společnost Casio byla prvním výrobcem, jehož náramkové hodinky umožňovaly zobrazení času v různých časových zónách, teploty, atmosférického tlaku a výškoměru.

Jak je na tom společnost Casio v současnosti? Pořád se jedná o velmi oblíbenou značku hodinek. Nejprodávanější modelovou řadou hodinek Casio je řada G-Shock. Jedná se o masivní hodinky, jenž si oblíbili zejména lidé milující sport. Náramkové hodinky G-Shock jsou vodotěsné, vyráběné z odolných materiálů a některé modely těchto hodinek jsou navíc i nárazuvzdorné. Tyto hodinky mají vyspělé funkce, jakými je například solární napájení, řízení rádiovým signálem, barometr, výškoměr a nebo teploměr. Další velmi oblíbenou kolekcí hodinek Casio je kolekce Edifice, jenž se odvolává na motorsport a přidává do designu těchto hodinek dnes velmi žádaný sportovní prvek. Tuto edici náramkových hodinek si zamilovali hlavně sportovně ladění motoristé. Casio však myslí i na mladší ročníky. Pro děti je tu oblíbená edice hodinek Baby-G, jež zvýrazňuje mladistvost a hravost. Tato řada hodinek nabízí barevné hodinky nejrůznějších tvarů a provedení. I když tato řada hodinek cílí hlavně na děti, jsou i tyto náramkové hodinky velmi spolehlivé a jsou opět vysoce kvalitní. Milujete výlety a outdoorové aktivity? Potom zbystřete, jelikož právě pro vás je určena edice hodinek Casio Protrek. Kolekce hodinek Protrek splňuje všechna očekávání a představy i těch nejnáročnějších příznivců outdooru a maximálně jim ulehčuje pobyt venku. Firma Casio nabízí také kvalitní náramkové dámské hodinky. Příslušnicím něžného pohlaví je určena kolekce Casio Sheen, jenž úžasně zvýrazňuje jejich eleganci a ženskost. Dámské hodinky Casio edice Sheen se hodí jak do práce, tak pro denní nošení ale i na párty a společenské akce. Baví vás sport? Pro milovníky sportu Casio připravilo edici hodinek nesoucí název Sport. Kdykoliv se tak budete věnovat svému oblíbenému sportu, budete mít vždy přehled o čase. A co víc, některé hodinky této kolekce jsou schopny hlídat tepovou frekvenci a stopují vaše sportovní aktivity. Naproti tomu řada náramkových hodinek Casio Collection nabízí velké množství různých stylů hodinek pro nejrůznější okamžiky a to od těch každodenních až po ty neopakovatelné. Najdete zde hodinky vhodné pro běžné nošení ale i hodinky, jenž si doslova říkají o to, abyste jim nabídli něco navíc - například schůzku s opravdu významným klientem. Pakliže spadáte mezi ty, kteří mají rádi neustále přehled o čase|přesném čase] je tu pro kategorie hodinek Wave Ceptor, které jsou ovládány rádiovým signálem, pokaždé tak budete vědět přesný čas a nikdy nepřijdete pozde na schůzku. Náramkové hodinky Casio LTP-2088SG-7AVDF potěší každého milovníka kvalitních hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Casio LTP-2088SG-7A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty