/ Hodinky / Dámské hodinky / Casio Classic

Casio Classic LTP-1367D-7A

Dámské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Classic
Kód: 88983

Klasické hodinky Casio z kolekce Classic. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 9 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 24 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník stříbrná a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 3 ATM.

  • není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Casio
Kolekce Classic
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 3 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 24 mm
Výška pouzdra 9 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Stříbrná
Barva řemínku Stříbrná

Popis Casio Classic

Casio hodinky jsou nejen přesným ukazatelem času, ale také komplexním pomocníkem, který obsahuje další funkce, jakými jsou barometr, kompas, teploměr, výškoměr, měření tepové frekvence a další užitečné funkce. Zároveň s těmito užitečnými funkcemi jsou ale hodinky značky Casio zároveň výrazným módním doplňkem, který ocení každý muž nebo žena. Hodinky Casio jsou tak úžasným módním doplňkem každého moderního člověka při každodenních aktivitách, schůzkách nebo procházkách. I díky tomu se Casio hodinky hodí jak na procházky, tak pro zvláštní chvíle, kterými jsou například schůzky s významnými spolupracovníky nebo pracovní pohovory. Hodinky značky Casio vás prostě nikdy nenechají v nesnázích. Zároveň tak náramkové hodinky Casio LTP-1367D-7ADF vám zpříjemní každý den.

Dámské i pánské Casio hodinky můžete koupit i v luxusní řadě. Luxuní edici Casio hodinek si oblíbili lidé, kteří od hodinek chtějí víc, než jen ukazatel časomíry. Stejně tak Casio má ve své nabídce také variantu kvalitních hodinek pro sport. Sportovní hodinky značky Casio obsahují kupříkladu i zapracované zařízení GPS, díky němuž budete vždy přesně vědět, kde se nacházíte a nezatouláte se ani na horách. Chcete-li náramkové hodinky do skutečně extrémních podmínek a přitom chcete mít zároveň náramkové hodinky, jenž vás budou i dokonale prezentovat, tak si z bohatého sortimentu Casio hodinek zajisté vyberete. Pánské náramkové hodinky Casio vynikají především svým dokonalým desingem. Při výrobě hodinek ale nezůstalo pouze u netradičního vzhledu, ale bylo do nich zároveň zapracováno množství užitečných funkcí, které každý běžný muž musí mít. Dámské hodinky značky Casio jsou zase neskutečně elegantní a stanou se ozdobou úplně každého něžného zápěstí. Hodinky značky Casio potěí ovšem i milovníky a lovce jednoduchého designu a klasiky.

Chcete vědět, jaká kolekce Casio hodinek je nejprodávanější? Za nejúspěšnější edici Casio hodinek lze jistě považovat G-Shock. Edice hodinek G-Shock si získala oblibu zákazníků především díky pokrokovému designu a mnoha funkcím, jež tyto hodinky Casio mají. Zmínit můžeme kompas, barometr, měřič tepové frekvence, výškoměr a mnoho dalších funkcí. Většina hodinek kolekce G-Shock je navíc konstruována tak, aby byly dostatečně odolné a snesly zacházení normální při sportovních aktivitách. Úplnou samozřejmostí je tedy například minerální sklíčko nebo pouzdro z nerezu, které Casio hodinky ochrání až do hloubky 100 m pod vodou.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Casio LTP-1367D-7A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší