/ Hodinky / Dámské hodinky / Casio Classic

Casio Classic LTP-1358SG-7A

Dámské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Classic
Kód: 81224

Klasické hodinky Casio z kolekce Classic. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 10 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník stříbrná a řemínek stříbrnozlatá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

  • není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Casio
Kolekce Classic
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr pouzdra 32 mm
Výška pouzdra 10 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Stříbrná
Barva řemínku Stříbrnozlatá
Funkce Datum

Popis Casio Classic

Casio, to je známý pojem, to je značka, jež zná nejspíš úplně každý. Jaké ale byly počátky tohoto světoznámého výrobce hodinek? Korporát Casio má své rodiště v Japonsku. Slavnostně založena byla v dubnu roku 1946 panem Tadaoem Kashiem. Prvotinou, kterou, který firma uvedla, byl prsten, který sloužil jako držák cigaret. Tento vynález umožnil nositeli cigaretu držet a zároveň mít volné ruce. Nejspíš to bude znít překvapivě ale tento vynález se po 2. světové válce stal v Japonsku oblíbený a získal si mezi lidmi velkou popularitu. Povzbuzeni prvním úspěchem, začali se technici ve společnosti Casio věnovat vývoji kalkulačky. V roce 1954 byl dokončen první model, tím byla vytvořena první pravá japonská kalkulačka. Roku 1957 pak Casio představila celému světu první přenosnou kalkulačku. To by se nejspíše dalo brát za velký krok kupředu, který byl předzvěstí popularity značky Casio. V 80. letech následně Casio začala pronikat i na trh s hudebními nástroji. Elektrické klávesy Casio se nabízely po celém světě. Zároveň pak firma Casio začala pracovat na hodinkách, jež si opět získaly mezi lidmi velkou oblibu. Takto vznikly první náramkové hodinky řízené krystalkem křemene, a to jak digitální, tak i analogové. Casio byla prvním výrobcem, jehož náramkové hodinky umožňovaly zobrazení času v různých časových zónách, výškoměru, atmosférického tlaku a teploty.

Jak je na tom společnost Casio v současnosti? Pořád se jedná o velmi oblíbené náramkové hodinky. Nejoblíbenější řadou hodinek je řada G-Shock. Jde se o hodinky s velkým ciferníkem, které si oblíbili zejména lidé milující sport v jakékoliv podobě. Náramkové hodinky G-Shock jsou vodotěsné, vyráběné z odolných materiálů a mnohé modely těchto hodinek jsou navíc nárazuvzdorné. Tyto hodinky mají vyspělé funkce, jako je solární napájení, ovládání rádiovým signálem, barometr, výškoměr a nebo teploměr. Další oblíbenou kolekcí Casio hodinek je kolekce Edifice, jenž se odvolává na motorsport a přidává do designu těchto hodinek dnes tolik žádaný sportovní prvek. Tuto edici hodinek si zamilovali sportovně ladění motoristé. Značka Casio však myslí i na mladší ročníky. Pro děti je tu úžasná kolekce Baby-G, která podtrhuje mladistvost a rozpustilost. Tato edice hodinek nabízí barevné hodinky nejrůznějších tvarů a stylů provedení. I když tato edice Casio hodinek cílí především na děti, jsou i tyto náramkové hodinky velmi spolehlivé a přesné. Milujete pobyt v přírodě? Pak, protože právě pro vás je určena edice hodinek Casio Protrek. Kolekce Protrek splňuje všechna očekávání a představy i těch nejnáročnějších příznivců outdooru a maximálně jim usnadňuje pobyt v přírodě. Casio nabízí i kvalitní dámské hodinky. Příslušnicím něžného pohlaví je určena edice Casio Sheen, jenž skvěle podtrhuje jejich eleganci a ženskost. Dámské hodinky Casio edice Sheen se hodí jak do práce, tak pro každodenní nošení ale i na párty a nejrůznější společenské akce. Milujete sport? Pro vás Casio představilo kolekci hodinek nesoucí název Sport. Kdykoliv se budete věnovat sportu, budete budete vždy přesně vědět kolik je hodin. A co víc, mnohé náramkové hodinky této edice mohou hlídat tepovou frekvenci a mohou stopovat sportovní aktivity. Naproti tomu řada náramkových hodinek Casio Collection nabízí mnoho různých stylů náramkových hodinek pro různé příležitosti a to od těch každodenních až po ty neopakovatelné. K nalezení jsou zde hodinky vhodné pro běžné nošení ale i náramkové hodinky, které si přímo říkají o to, abyste jim nabídli něco navíc - např. speciální událost. Pokud náležíte mezi ty, kdo mají rádi stále přehled o čase|přesném čase] je zde pro edice hodinek Wave Ceptor, jenž jsou ovládány rádiovým signálem, pokaždé tak budete znát naprosto přesný čas a nikam nepřijdete pozdě. Náramkové hodinky Casio LTP-1358SG-7ADF potěší každého milovníka poctivých náramkových hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Naši specialisté vám rádi poradí

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
581 580 660
Po–Pá 9–17 hod.


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Casio LTP-1358SG-7A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty