/ Hodinky / Dámské hodinky / Casio Classic

Casio Classic LTP-1310D-1A

Dámské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Classic
Kód: 81651

Klasické hodinky Casio z kolekce Classic. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 8 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní mosaz, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

  • není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Casio
Kolekce Classic
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Mosaz
Materiál řemínku Ocel
Průměr pouzdra 28 mm
Výška pouzdra 8 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Černá
Barva řemínku Stříbrná

Popis Casio Classic

Casio, to je známý pojem, to je značka, kterou zná jistě úplně každý. Znáte ale starty tohoto světoznámého výrobce hodinek? Společnost Casio má kořeny svého vzniku v Japonsku. Vznikla v dubnu roku 1946 a jejím zakladatelem byl pan Tadaoe Kashiem. Prvním výrobkem, který, který společnost Casio představila, byl prsten, jenž sloužil jako cigaretový držák. Prsten měl umožnit majiteli držet cigaretu a přitom mít volné ruce. Možná to bude znít neuvěřitelně ale tento patent se po 2. sv. válce stal v Japonsku velmi populární a získal si velkou oblibu. Nabuzeni prvním úspěchem, začali se vědci ve společnosti Casio věnovat vývoji kalkulaček. V roce 1954 spatřil světlo světa první model, tím byla vytvořena první pravá elektromechanická kalkulačka. V roce 1957 následně Casio představila celému světu první přenosnou kalkulačku. To by se asi dalo brát za jakýsi velký krok kupředu, který byl předvojem popularity společnosti Casio. V osmdesátých letech pak firma Casio začala pronikat i na trh s hudebními nástroji. Elektrické klávesy Casio se nabízely po celém světě. Současně potom společnost Casio začala práci na náramkových hodinkách, jež si opět získaly mezi lidmi oblibu. Takto vznikly první náramkové hodinky řízené krystalkem křemenu, a to jak analogové, tak i digitální. Casio byla prvním výrobcem, jehož hodinky umožňovaly zobrazení času v různých časových zónách, atmosférického tlaku, výškoměru a teploty.

Jak si stojí společnost Casio v současnosti? Pořád jde o jednu z nejoblíbenějších značek hodinek. Nejoblíbenější modelovou řadou náramkových hodinek Casio je edice G-Shock. Jde se o hodinky s velkým ciferníkem, jenž si oblíbili především lidé holdující sportu. Hodinky G-Shock jsou vodotěsné, vyráběné z odolných materiálů a mnohé modely těchto hodinek jsou navíc i nárazuvzdorné. Tyto náramkové hodinky mají vyspělé funkce, jakými jsou solární napájení, ovládání rádiovým signálem, barometr, výškoměr a nebo teploměr. Další velmi oblíbenou edicí hodinek je kolekce Edifice, která se odkazuje na motorsport a vnáší do designu hodinek dnes tolik žádaný sportovní prvek. Tuto řadu hodinek si zamilovali především sportovně ladění motoristé. Značka Casio však myslí i na mladší ročníky. Pro dětio je vytvořena úžasná edice Baby-G, jež podtrhuje mladistvost a hravost. Tato edice náramkových hodinek nabízí barevné hodinky nejrůznějších tvarů a stylů provedení. I když tato kolekce hodinek cílí především na ty nejmenší, jsou i tyto náramkové hodinky vysoce spolehlivé a přesné. Milujete pobyt v přírodě? Pak, jelikož hlavně pro vás je určena řada Casio hodinek Protrek. Řada hodinek Protrek splňuje veškerá očekávání a představy i těch nejnáročnějších příznivců outdooru a všemožně jim ulehčuje pobyt venku. Firma Casio nabízí také kvalitní náramkové dámské hodinky. Příslušnicím něžného pohlaví je určena řada Casio Sheen, jenž dokonale zvýrazňuje jejich ženskost a eleganci. Dámské hodinky Casio edice Sheen se hodí jak do práce, tak pro denní nošení ale i na párty a společenské akce. Milujete sport? Pro ty, kdo sportem žijí Casio představilo řadu náramkových hodinek nesoucí označení Sport. Kdykoliv se budete věnovat sportu, budete mít vždy přehled o čase. A co víc, některé hodinky této kolekce mohou hlídat tepovou frekvenci a mohou stopovat sportovní aktivity. Oproti tomu edice hodinek Collection nabízí velké množství nejrůznějších stylů náramkových hodinek pro různé příležitosti a to od těch běžných až po ty unikátní. K nalezení jsou tady náramkové hodinky vhodné pro každodenní nošení ale i náramkové hodinky, které si přímo samy říkají o to, aby dostaly něco jiného - například zvláštní událost. Pakliže náležíte mezi ty, kdo mají rádi neustále přehled o čase|přesném čase] je tu pro Vás edice Wave Ceptor, jenž jsou ovládány rádiovým signálem, vždycky tak budete znát naprosto přesný čas a nikam nepřijdete pozdě. Náramkové hodinky Casio LTP-1310D-1ADF potěší každého milovníka krásných hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Naši specialisté vám rádi poradí

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
581 580 660
Po–Pá 9–17 hod.


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Casio LTP-1310D-1A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty