/ Hodinky / Dámské hodinky / Casio Classic

Casio Classic LTP-1283D-2A

Dámské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Classic
Kód: 81641

Klasické hodinky Casio z kolekce Classic. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a hranaté hodinky. Uvnitř odolného, 9 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 21 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník modrá a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

  • není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Casio
Kolekce Classic
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Hranaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 21 mm
Výška pouzdra 9 mm
Šířka řemínku 9 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Modrá
Barva řemínku Stříbrná

Popis Casio Classic

Casio, to je legenda, je to značka, kterou zná zřejmě každý. Tušíte ale, jaké byly začátky tohoto hodinářského giganta? Společnost Casio má místo vzniku v Japonsku. Založena zde byla v dubnu roku 1946 panem Tadaoem Kashiem. Úplně prvním produktem, který, jenž firma představila, byl prsten, jenž sloužil jako držák cigaret. Tento produkt měl umožnit nositeli držet cigaretu a přitom mít volné ruce. Nejspíše to zní překvapivě ale tento patent se po druhé světové válce stal v Japonsku populární a získal si velkou oblibu. Nabuzeni tímto úspěchem, začali se inženýři ve firmě Casio věnovat vývoji kalkulačky. Roku 1954 představili první model, tím vznikla první pravá japonská kalkulačka. V roce 1957 pak společnost Casio ukázala světu první přenosnou kalkulačku. A to by se nejspíše dalo považovat za jakýsi velký krok kupředu, který byl předvojem popularity společnosti Casio. V osmdesátých letech potom Casio začala pronikat také na trh s hudebními nástroji. Elektrické klávesy Casio se prodávaly po celém světě. Současně potom společnost Casio započala práci na náramkových hodinkách, které si opět získaly mezi lidmi oblibu. Tak vznikly první náramkové hodinky řízené krystalem křemene, a to jak analogové, tak i digitální. Casio byla prvním výrobcem, jehož hodinky umožňovaly zobrazení času v různých časových zónách, teploty, atmosférického tlaku a výškoměru.

Jak si stojí Casio v současnosti? Stále jde o jednu z nejoblíbenějších značek hodinek. Nejprodávanější kolekcí hodinek Casio je kolekce s označením G-Shock. Jedná se o masivní hodinky, jenž si oblíbili převážně lidé vyznávající aktivní styl života. Náramkové hodinky G-Shock jsou vodotěsné, vyráběné z odolných materiálů a některé modely těchto hodinek jsou navíc nárazuvzdorné. Tyto hodinky mají vyspělé funkce, jakými jsou solární napájení, řízení rádiovým signálem, barometr, výškoměr a nebo teploměr. Další velmi oblíbenou edicí hodinek je řada Edifice, jenž se odvolává na motorsport a vnáší do designu těchto hodinek dnes velmi oblíbený sportovní prvek. Tuto kolekci náramkových hodinek si zamilovali sportovně ladění motoristé. Značka Casio však myslí i na mladší ročníky. Pro dětio je vytvořena oblíbená řada Baby-G, která podtrhuje mladistvost a hravost. Tato řada náramkových hodinek nabízí barevné hodinky různých tvarů a provedení. I když tato edice Casio hodinek cílí hlavně na ty nejmenší, jsou i tyto náramkové hodinky velmi spolehlivé a jsou opět vysoce kvalitní. Milujete pobyt v přírodě? Pak, protože především vám je určena kolekce hodinek Casio Protrek. Kolekce hodinek Protrek splňuje všechna očekávání a představy i těch nejnáročnějších příznivců outdooru a všemožně jim zpříjemňuje pobyt venku. Firma Casio nabízí i kvalitní dámské hodinky. Příslušnicím něžného pohlaví je určena edice Casio Sheen, jenž úžasně zvýrazňuje jejich ženskost a eleganci. Dámské hodinky Casio kolekce Sheen se hodí jak do práce, tak pro každodenní nošení ale i na párty a společenské akce. Baví vás sport? Pro ty, kdo sportem žijí Casio připravilo edici náramkových hodinek nesoucí příznačný název Sport. Kdykoliv budete sportovat, budete budete vždy přesně vědět kolik je hodin. A co víc, některé náramkové hodinky této kolekce hlídají tepovou frekvenci a mohou stopovat vaše sportovní aktivity. Oproti tomu kolekce hodinek Collection nabízí mnoho nejrůznějších stylů náramkových hodinek pro různé okamžiky a to od těch každodenních až po ty speciální. Najdete tu hodinky vhodné pro každodenní nošení ale i náramkové hodinky, jež si říkají o to, abyste jim dali něco navíc - například schůzku s váženým hostem. Pokud náležíte mezi ty, kdo by rádi měli pořád přehled o čase|přesném čase] je zde pro Vás edice hodinek Wave Ceptor, které jsou řízeny rádiovým signálem, vždycky tak budete znát naprosto přesný čas a nikdy nepřijdete pozde na schůzku. Náramkové hodinky Casio LTP-1283D-2ADF potěší každého milovníka poctivých náramkových hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Casio LTP-1283D-2A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší