Casio Classic LTP-1235SG-7A

Dámské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Classic
Kód: 81639

Klasické hodinky Casio z kolekce Classic. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a odélníkové hodinky. Uvnitř odolného, 7 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 31 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník stříbrná a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 3 ATM.

  • není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Casio
Kolekce Classic
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 3 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Odélníkové
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 31 mm
Výška pouzdra 7 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Stříbrná
Barva řemínku Stříbrná, Zlatá

Popis Casio Classic

Casio, to je pojem, to je značka, kterou zná jistě každý. Tušíte ale, jaké byly počátky této legendy mezi výrobci hodinek? Korporace Casio byla založena v království technikého pokroku, v úžasném Japonsku. Založena zde byla v roce 1946 a zakladatelem byl pan Tadaoe Kashi. Úplně prvním výrobkem, jenž společnost Casio představila, byl prsten, jenž měl sloužit jako cigaretový držák. Prstýnek měl umožnit majiteli držet cigaretu a přitom mít volné ruce. Nejspíše to bude znít neuvěřitelně ale tento patent se po 2. světové válce stal v Japonsku velmi populární a získal si velkou popularitu. Povzbuzeni prvním úspěchem, začali se vědci ve firmě Casio věnovat vývoji kalkulaček. V roce 1954 Casio představilo první model, tím byla vytvořena první elektromechanická kalkulačka. Roku 1957 pak společnost Casio ukázala celému světu první přenosnou kalkulačku. Tohle by se možná dalo považovat za velký krok kupředu, který byl předzvěstí slávy společnosti Casio. V osmdesátých letech následně Casio začala pronikat také na trh s hudebními nástroji. Elektrické klávesy Casio se prodávaly po celém světě. Zároveň potom Casio započala práci na hodinkách, které si zase získaly oblibu. Tehdy také vznikly první hodinky řízené krystalem křemenu, a to jak analogové, tak i digitální. Společnost Casio byla prvním výrobcem, jehož hodinky umožňovaly zobrazení času v různých časových zónách, výškoměru, atmosférického tlaku a teploty.

Jak si stojí společnost Casio dnes? Stále se jedná o jedny z nejoblíbenějších hodinek. Nejoblíbenější kolekcí náramkových hodinek Casio je řada G-Shock. Jedná se o hodinky s velkým ciferníkem, které si oblíbili zejména lidé milující sport v jakékoliv podobě. Hodinky G-Shock jsou vodotěsné, vyráběné z odolných materiálů a některé modely těchto hodinek jsou také nárazuvzdorné. Tyto hodinky mají vyspělé funkce, jakými je solární napájení, ovládání rádiovým signálem, barometr, výškoměr a nebo teploměr. Další oblíbenou edicí hodinek je edice Edifice, jenž se odkazuje na motorsport a vnáší do designu těchto hodinek dnes tolik žádaný sportovní prvek. Tuto kolekci náramkových hodinek si zamilovali sportovně ladění motoristé. Casio ale myslí i na mladší ročníky. Dětem je k dispozici zajímavá edice Baby-G, jež podtrhuje mladistvost a rozpustilost. Tato řada náramkových hodinek nabízí barevné hodinky různých tvarů a provedení. I když tato edice Casio hodinek cílí především na děti, jsou i tyto hodinky vysoce spolehlivé a přesné. Milujete vycházky do přírody? V tom případě, jelikož hlavně pro vás je určena řada Casio hodinek Protrek. Edice Protrek splňuje veškerá očekávání a představy i těch nejnáročnějších příznivců outdooru a všemožně jim ulehčuje pobyt v přírodě. Značka Casio nabízí také kvalitní dámské hodinky. Příslušnicím něžného pohlaví je určena řada Casio Sheen, jenž úžasně zvýrazňuje jejich eleganci a ženskost. Dámské hodinky Casio kolekce Sheen se hodí jak do práce, tak pro denní nošení ale i na párty a společenské akce. Baví vás sport? Pro ty, kdo sportem žijí Casio připravilo kolekci náramkových hodinek nesoucí název Sport. Kdykoliv budete sportovat, budete mít vždy přehled o čase. A co víc, mnohé hodinky této edice hlídají tepovou frekvenci a mohou stopovat sportovní aktivity. Oproti tomu řada hodinek Casio Collection nabízí velké množství různých stylů náramkových hodinek pro nejrůznější okamžiky a to od těch každodenních až po ty speciální. Najdete tu náramkové hodinky vhodné pro běžné nošení ale i hodinky, jež si přímo samy říkají o to, abyste jim nabídli něco speciálního - například významnou událost. Jestliže patříte mezi ty, kteří by rádi měli stále přehled o čase|přesném čase] je tady pro edice hodinek Wave Ceptor, jež jsou řízeny rádiovým signálem, vždy tak budete znát naprosto přesný čas a díky tomu budete všude chodit na čas. Náramkové hodinky Casio LTP-1235SG-7ADF potěší každého milovníka kvalitních hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Casio LTP-1235SG-7A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší