/ Hodinky / Dámské hodinky / Casio Vintage

Casio Vintage LQ-142LB-4A

Dámské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Vintage
Kód: 85024

Klasické hodinky Casio z kolekce Vintage. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a odélníkové hodinky. Uvnitř odolného, 7 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní plast, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 23 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila černá, ciferník červená a řemínek červená barva. Z hlediska materiálu mu vévodí kůže. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 3 ATM.

  • není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Casio
Kolekce Vintage
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 3 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Odélníkové
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Plast
Materiál řemínku Kůže
Průměr/Šířka pouzdra 23 mm
Výška pouzdra 7 mm
Barva pouzdra Černá
Barva ciferníku Červená
Barva řemínku Červená

Popis Casio Vintage

Casio hodinky zná bezesporu téměř každý. Je to zvučný pojem, který se stal symbolem kvality. Jaká je ale minulost značky Casio a jak byly vyrobeny první Casio náramkové hodinky? Casio je především známá pro svoje velice odolné hodinky tolik oblíbené edice G-Shock. G-Shock si oblíbili nejen profi sportovci ale také amatérští vyznavači sportu. Ćím je taková oblibe způsobená? Jak jsme psali, náramkové hodinky G-Shock jsou velice odolné. Současně s tím jsou ale elegantní a působí luxusně. G-Shock působí neotřele a moderně. Dokonce si tuto kolekci oblíbili vojáci a záchranáři nejen v Česku ale také v cizině. Další velmi oblíbenou kolekcí náramkových hodinek je edice Casio Edifice, jenž se odvolává na motorsport a přináší do vzhledu hodinek dnes tak moc žádaný sportovní element. Casio Edifice působí díky lesklé oceli velmi elegantně. Pro mladší milovníky náramkových hodinek je pak určena kolekce Baby-G. Kolekce Baby-G je zhmotněním zábavy a mladistvosti. Z této kolekce hodinek je přímo cítit radost ze života a lehkovážnost mládí. Milujete výlěty a procházky po naší krajině? Milujete outdoorové aktivity? Potom je konkrétně vám určena kolekce Protrek. Tahle edice je navržen všem milovníkům outdooru a náročných outdoorových aktivit. Možná to zatím vypadá tak, že Casio myslí hlavně na fandy sportu a na mužskou část populace. Nenechte se zmýlit, firma Casio má co předvést i dívkám a ženám. Kupříkladu edice Sheen velmi rafinovaně podtrhuje nežnost ženy a ženskou eleganci. Dámy a dívky si tak přijdou taky na své a objeví nádherné Casio hodinky. Kolekce Sheen jim nabízí něžné, vkusné ale současně moderní náramkové hodinky. I dámské hodinky jsou charakteristické maximální přesností a velkou kvalitou. Ale zpět ke sportu. Všichni sportovci stoprocentně ocení známou edici hodinek Casio Sport, jež je určena všem lidem s aktivním přístupem k životu. Kolekce Sport se stane partnerem na vašem tréninku, stane se partnerem na cestě k cíli. V posledních letech je taktéž velice oblíbená kolekce náramkových hodinek Casio Collection, která skýtá dost nejrůznějších stylů a typů hodinek pro různé příležitosti. Casio přišlo na trh s další hodně zajímavou edicí náramkových hodinek. Bylo vyslyšeno přání manažerů, majitelů firem a firmiček a jednoduše všech, kterým šlo o to, aby měli vždy co maximálně přesný přehled o aktuálním čase. Kolekce má jméno Casio Wave Ceptor. Nehrozí, že byste přišli na jednání pozdě nebo že by vám ujel třeba vlak. Ať už hledáte luxusní náramkové hodinky nebo elegantní dámské hodinky, firma Casio vám může nabídnout skvělé hodinky. Jako na Casio hodinky, tak i hodinky Casio LQ-142LB-4A vynikají skvělou přesností a kvalitou použitého materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Casio LQ-142LB-4A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší