Casio Vintage LA670WEGA-9

Dámské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Vintage
Kód: 30081

Klasické hodinky Casio z kolekce Vintage. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující digitální a čtvercové hodinky. Uvnitř odolného, 7 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní plast, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 30 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné plastové sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila zlatá, ciferník zlatá a řemínek zlatá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 3 ATM.

  • není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Casio
Kolekce Vintage
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 3 ATM
Typ číselníku Digitální
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Čtvercové
Materiál skla Plastové
Materiál pouzdra Plast
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 30 mm
Výška pouzdra 7 mm
Barva pouzdra Zlatá
Barva ciferníku Zlatá
Barva řemínku Zlatá
Funkce Alarm , Kalendář , Stopky , Časovač

Popis Casio Vintage

Firmu Casio zná bezesporu téměř každý. Je to zvučný pojem, jež se stal synonymem spolehlivosti. Jaká je ale minulost značky Casio a jak byly vyrobeny první hodinky Casio? Společnost Casio je zejména známá pro svoje velice odolné hodinky tolik oblíbené řady G-Shock. Hodinky G-Shock si zamiovali nejenom profesionální sportovci ovšem také normální vyznavači sportovních aktivit. Ćím to je způsobené? Jak jsme již uvedli, hodinky G-Shock jsou neuvěřitelně odolné. Zároveň s tím jsou však moderní a působí luxusně. G-Shock působí neotřele a moderně. Dokonce si tyto hodinky oblíbili složky vojenských a záchranných sborů nejenom v ČR ale i v zahraničí. Další oblíbenou kolekcí hodinek je edice Casio Edifice, jenž se odvolává na motorsport a vnáří do designu těchto hodinek dnes tak moc žádaný element sportu. Řada Edifice působí díky nerez oceli nesmírně elegantně. Pro mladší milovníky náramkových hodinek je potom určena kolekce Casio Baby-G. Edice Baby-G je ztělesněním mladistvosti a rozpustilosti. Z této edice hodinek přímo tryská radost ze života a lehkovážnost mládí. Milujete přírodu a toulání po naší krajině? Hledáte outdoorové aktivity? Potom je právě vám určena kolekce Protrek. Tato edice je navržen všem obdivovatelům přírody a náročných outdoorových aktivit. Možná to teď vypadá tak, že firma Casio myslí hlavně na fanoušky sportu a na mužskou část populace. Nenechte se mýlit, společnost Casio má co dát i dívkám a ženám. Kupříkladu taková kolekce Sheen příjemně zvýrazňuje nežnost ženy a eleganci. Dámy si přijdou také na své a objeví dokonalost dámských Casio hodinek. Řada Sheen jim nabízí něžné, vkusné ale zároveň moderní dámské hodinky. I dámské hodinky jsou charakteristické maximální možnou přesností a neuvěřitelnou kvalitou. Ovšem zpátky ke sportu. Všichni milovníci sportu bezesporu ocení známou řadu Casio Sport, která je určena všem lidem s aktivním stylem života. Řada Sport bude kámošem na tréninku, stane se partnerem na cestě k cíli. V posledních letech je taktéž velice oblíbená řada náramkových hodinek Casio Collection, která nám nabízí dost různých stylů a typů náramkových hodinek pro ůrzné chvíle. Značka Casio přišla na trh s další hodně zajímavou řadou náramkových hodinek. Byly vyslyšeny touhy všech manažerů, ředitelů firem a firmiček a jednoduše všech, kterým šlo o to, aby měli vždy co nejpřesnější přehled o aktuálním čase. Kolekce nese název Wave Ceptor. Nestane se, že byste přišli na domluvené jednání pozdě nebo že by vám ujela třeba tramvaj. Ať už sháníte stylové hodinky nebo něžné dámské hodinky, firma Casio vám má co nabídnout. Stejně jako na všechny Casio hodinky, tak i hodinky Casio LA670WEGA-9 vynikají přesností a velkou kvalitou materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Casio LA670WEGA-9


0 - nejhorší, 5 - nejlepší