Casio BABY-G BGD-180-3

Dámské hodinky

Značka: Casio Kolekce: BABY-G
Kód: 80509

Sportovní hodinky Casio z kolekce BABY-G. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující digitální a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 15 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní plast, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 49 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila bílá, ciferník žlutá a řemínek žlutá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí plast. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 10 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Casio
Kolekce BABY-G
Kategorie Sportovní
Vodotěsnost 10 ATM
Typ číselníku Digitální
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Plast
Materiál řemínku Plast
Průměr/Šířka pouzdra 49 mm
Výška pouzdra 15 mm
Barva pouzdra Bílá
Barva ciferníku Žlutá
Barva řemínku Žlutá
Funkce Alarm, Datum, Stopky, Světové časy, Ukazatel dne v týdnu

Popis Casio BABY-G

Firma Casio je slavná hlavně díky odolné edici hodinek řady G-Shock, jež jsou úžasným praktickým doplňkem pro sportovce a také možná díky své vysoké odolnosti jsou oblíbené u záchraných a vojenských složek. Edice hodinek G-Shock získala slávu po celém světě a o těchto hodinkách lze říct, že jsou doslova jedny z nejoblíbenějších sportovních hodinek. Zajímavou edicí hodinek je kolekce Edifice, která se odkazuje na motorist. Hodinky edice Edifice určitě znají především všchni milovníci rychlých kol a výkonných motorů. Ale pozor, Casio nemá ve svém portfolio jen sportovní hodinky. Své hodinky tu najdou skutečně všichni. Pro nejmladší zákazníky je zde edice Baby-G, která dokonale charakterizuje mladistvou radost ze života. Na své přijdou i ti, které baví horská turistika. Pro příznivce sportovních aktivit je pak určena edice náramkových hodinek Protrek. Jde o outdoorové hodinky jenž jsou jako stvořené do přírody. Edice Protrek oplývá mnoha užitečnými funkcemi, keré využijete jak na vysokohrském treku, tak při krátké vycházce v přírodě. Pro ženy je potom určena edice Sheen, jenž zvýrazňuje ženskou krásu a eleganci. Náramkové hodinky edice Sheen nejsoou jen obyčejné hodinky, jsou také nevšedním módním doplňkem. Další kolekcí Casio hodinek je kolekce Collection. Edice Casio hodinek Collection ukrývá hodně různých provedení hodinek pro nejrůznější příležitosti. Najdete tu hodinky skvělé i pro každoddenní nošení ale také hodinky hodící se pro vyjímečné okamžiky, na schůze a důležitá jednání. Tato edice nabízí jak klasické hodinky, tak elegantní a módní náramkové hodinky. Další zajímavou edicí hodinek značky Casio je edice Wave Ceptor. Tyto hodinky Casio jsou řízeny rádiovým signálem, což zajistí, že budete znát vždy dokonale přesný čas. Tyto náramkové hodinky si oblíbili především časově zaneprázdnění lidé, kterým jde o každou vteřinu a kteří doslova vyvažují čas zlatem. Nesmíme zapomenout ani na další sportovní edici hodinek Casio, jenž je kolekce Sport. Tyto hodinky jsou určeny především lidem, kteří holdují aktivnímu stylu života a kterým není neznámé slovo sport. Firma Casio má zkrátka v portfoliu hodinky pro každého. Najdete tu kvalitní dámské hodinky ale i outdoorové pánské náramkové hodinky.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Casio BGD-180-3


0 - nejhorší, 5 - nejlepší