/ Hodinky / Dámské hodinky / Casio BABY-G

Casio BABY-G BGA-151-7B

Dámské hodinky

Značka: Casio Kolekce: BABY-G
Kód: 85614

Sportovní hodinky Casio z kolekce BABY-G. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující kombinované a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 15 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní resin, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 43 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila bílá, ciferník bílá a řemínek bílá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí pryskyřice. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 10 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Casio
Kolekce BABY-G
Kategorie Sportovní
Vodotěsnost 10 ATM
Typ číselníku Kombinované
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Resin
Materiál řemínku Pryskyřice
Průměr/Šířka pouzdra 43 mm
Výška pouzdra 15 mm
Barva pouzdra Bílá
Barva ciferníku Bílá
Barva řemínku Bílá
Funkce Alarm, Časovač, Hodinový časový signál, Kalendář, Osvětlení, Stopky, Světové časy, Zobrazení 24 hod. času

Popis Casio BABY-G

Casio hodinky zná nejspíš úplně každý. Je to jakýsi pojem, který se stal synonymem vysoké kvality. Jaká je ale minulost značky Casio a jak vznikly první hodinky Casio? Společnost Casio je zejména známá pro svoje neuvěřitelně odolné náramkové hodinky tolik oblíbené edice G-Shock. Hodinky G-Shock si oblíbili nejenom profesionální sportovci ovšem také amatérští milovníci sportovních aktivit. Ćím tato velká oblibe způsobená? Jak jsme uvedli výše, náramkové hodinky G-Shock jsou neskutečně odolné. Zároveň s tím jsou však propracované i po stránce designu. Tyto hodinky působí neotřele a moderně. Dokonce si tyto hodinky oblíbili vojáci a záchranáři nejen v Česku ale také v cizině. Další oblíbenou edicí hodinek Casio je kolekce Casio Edifice, jenž odkazuje na motorsport a přidává do vzhledu těchto hodinek dnes velmi žádaný sportovní element. Kolekce hodinek Casio Edifice působí díky nerezové oceli velmi moderně. Pro mladší milovníky náramkových hodinek je potom určena kolekce Baby-G. Edice Baby-G je zhmotněním radosti z mládí. Z této kolekce hodinek přímo tryská radost ze života a lehkovážnost mládí. Milujete výlěty a procházky po lesích? Milujete outdoorové aktivity? Pak je přímo vám určena kolekce hodinek Casio Protrek. Tahle edice je koncipována všem obdivovatelům outdooru a náročných outdoorových aktivit. Možná to zatím vypadá tak, že společnost Casio myslí hlavně na sportovce a na muže. Nenechte se zmýlit, firma Casio má co ukázat i ženám a dívkám. Kupříkladu taková kolekce Sheen dokonale podtrhuje nežnost ženy a ženskou eleganci. Ženy si přijdou taky na své a objeví dokonalost dámských Casio hodinek. Řada Casio Sheen jim dává něžné, vkusné ale současně moderní dámské hodinky. I hodinky z této edice jsou charakteristické velmi vysokou přesností a vysokou kvalitou. Teď ovšem opět zpátky ke sportu. Všichni sportovci jistě ocení známou kolekci Casio Sport, jež je určená všem lidem s aktivním přístupem k životu. Kolekce Sport se stane parťákem na tréninku, stane se partnerem na cestě do cíle. V posledních letech je také hodně oblíbená řada stylových hodinek Collection, která nabízí velké množství velmi mnoho různých stylů a druhů náramkových hodinek pro ůrzné chvíle. Firma Casio přišla na trh s ještě jednou dost zajímavou edicí náramkových hodinek. Byla vyslyšena přání všech manažerů, majitelů firem a zkrátka všech, kterým šlo o to, aby měli pořád co přesný přehled o aktuálním čase. Ona edice má jméno Wave Ceptor. Nestane se, že byste přišli na domluvené jednání pozdě a nebo že by vám ujel třeba vlak. Ať už hledáte luxusní pánské hodinky nebo něžné náramkové hodinky, značka Casio vám má co nabídnout. Tak jako na hodinky Casio, tak i hodinky Casio BGA-151-7B vynikají velkou přesností a kvalitou použitého materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Casio BGA-151-7B


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty