/ Hodinky / Dámské hodinky / Casio BABY-G

Casio BABY-G BGA-151-7B

Dámské hodinky

Značka: Casio Kolekce: BABY-G
Kód: 85614

Sportovní hodinky Casio z kolekce BABY-G. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující kombinované a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 15 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní resin, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 43 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila bílá, ciferník bílá a řemínek bílá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí pryskyřice. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 10 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Casio
Kolekce BABY-G
Kategorie Sportovní
Vodotěsnost 10 ATM
Typ číselníku Kombinované
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Resin
Materiál řemínku Pryskyřice
Průměr/Šířka pouzdra 43 mm
Výška pouzdra 15 mm
Barva pouzdra Bílá
Barva ciferníku Bílá
Barva řemínku Bílá
Funkce Stopky , Alarm , Osvětlení , Světové časy , Zobrazení 24 hod. času , Hodinový časový signál , Časovač , Kalendář

Popis Casio BABY-G

Casio hodinky zná nejspíš úplně každý. Je to jakýsi pojem, který se stal synonymem vysoké kvality. Jaká je ale minulost značky Casio a jak vznikly první hodinky Casio? Společnost Casio je zejména známá pro svoje neuvěřitelně odolné náramkové hodinky tolik oblíbené edice G-Shock. Hodinky G-Shock si oblíbili nejenom profesionální sportovci ovšem také amatérští milovníci sportovních aktivit. Ćím tato velká oblibe způsobená? Jak jsme uvedli výše, náramkové hodinky G-Shock jsou neskutečně odolné. Zároveň s tím jsou však propracované i po stránce designu. Tyto hodinky působí neotřele a moderně. Dokonce si tyto hodinky oblíbili vojáci a záchranáři nejen v Česku ale také v cizině. Další oblíbenou edicí hodinek Casio je kolekce Casio Edifice, jenž odkazuje na motorsport a přidává do vzhledu těchto hodinek dnes velmi žádaný sportovní element. Kolekce hodinek Casio Edifice působí díky nerezové oceli velmi moderně. Pro mladší milovníky náramkových hodinek je potom určena kolekce Baby-G. Edice Baby-G je zhmotněním radosti z mládí. Z této kolekce hodinek přímo tryská radost ze života a lehkovážnost mládí. Milujete výlěty a procházky po lesích? Milujete outdoorové aktivity? Pak je přímo vám určena kolekce hodinek Casio Protrek. Tahle edice je koncipována všem obdivovatelům outdooru a náročných outdoorových aktivit. Možná to zatím vypadá tak, že společnost Casio myslí hlavně na sportovce a na muže. Nenechte se zmýlit, firma Casio má co ukázat i ženám a dívkám. Kupříkladu taková kolekce Sheen dokonale podtrhuje nežnost ženy a ženskou eleganci. Ženy si přijdou taky na své a objeví dokonalost dámských Casio hodinek. Řada Casio Sheen jim dává něžné, vkusné ale současně moderní dámské hodinky. I hodinky z této edice jsou charakteristické velmi vysokou přesností a vysokou kvalitou. Teď ovšem opět zpátky ke sportu. Všichni sportovci jistě ocení známou kolekci Casio Sport, jež je určená všem lidem s aktivním přístupem k životu. Kolekce Sport se stane parťákem na tréninku, stane se partnerem na cestě do cíle. V posledních letech je také hodně oblíbená řada stylových hodinek Collection, která nabízí velké množství velmi mnoho různých stylů a druhů náramkových hodinek pro ůrzné chvíle. Firma Casio přišla na trh s ještě jednou dost zajímavou edicí náramkových hodinek. Byla vyslyšena přání všech manažerů, majitelů firem a zkrátka všech, kterým šlo o to, aby měli pořád co přesný přehled o aktuálním čase. Ona edice má jméno Wave Ceptor. Nestane se, že byste přišli na domluvené jednání pozdě a nebo že by vám ujel třeba vlak. Ať už hledáte luxusní pánské hodinky nebo něžné náramkové hodinky, značka Casio vám má co nabídnout. Tak jako na hodinky Casio, tak i hodinky Casio BGA-151-7B vynikají velkou přesností a kvalitou použitého materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Casio BGA-151-7B


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty