Casio BABY-G BA-120KT-7A

Casio BABY-G BA-120KT-7A

Dámské hodinky

Sportovní hodinky Casio z kolekce BABY-G. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující kombinované a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 16 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní resin, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 43 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila bílá, ciferník kombinovaná a řemínek bílá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí plast. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 10 ATM.

není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Casio
Kolekce BABY-G
Kategorie Sportovní
Vodotěsnost 10 ATM
 
Vodotěstnost
Typ číselníku Kombinované
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Resin
Materiál řemínku Plast
Průměr/Šířka pouzdra 43 mm
Výška pouzdra 16 mm
Barva pouzdra Bílá
Barva ciferníku Kombinovaná
Barva řemínku Bílá

Popis Casio BABY-G

Firmu Casio zná zřejmě téměř každý. Je to zvučný pojem, který se stal symbolem spolehlivosti. Jaká je však minulost značky Casio a jak byly vyrobeny první Casia? Casio je především známá pro své neuvěřitelně odolné hodinky tolik oblíbené edice G-Shock. Hodinky G-Shock si oblíbili nejenom sportovci ovšem také běžní milovníci sportovních aktivit. Ćím je taková oblibe způsobená? Jak už jsme napsali výše, náramkové hodinky G-Shock jsou neskutečně odolné. Zároveň jsou však moderní. Tyto hodinky působí moderně a neotřele. Dokonce si tuto řadu hodinek oblíbili vojenské složky nejenom u nás ale taky ve světě. Další oblíbenou edicí hodinek Casio je edice Casio Edifice, která míří na motorsport a přidává do designu hodinek dnes tak velmi žádaný element sportu. Kolekce Edifice působí díky použitému kovu velmi stylově a luxusně. Mladším milovníkům kvalitních hodinek je potom určena řada Casio Baby-G. Edice Baby-G je zhmotněním mladistvé lehkovážnosti. Z téhle řady hodinek přímo tryská radost ze života a lehkovážnost mládí. Milujete výlěty a procházky po lese? Vyhledáváte outdoorové aktivity? V tom případě je přímo vám určena edice hodinek Casio Protrek. Tato řada je koncipována všem milovníkům přírody a náročných outdoorových aktivit. Zřejmě to teď vypadá tak, že Casio myslí zejména na fandy sportu a na muže. Nenechte se mýlit, značka Casio má co ukázat i dívkám a ženám. Kupříkladu taková řada Sheen příjemně zvýrazňuje ženskou něžnost a eleganci. Dámy si tedy přijdou taky na svoje. Řada Sheen jim dává elegantní, propracované ale současně moderní dámské náramkové hodinky. I dámské hodinky jsou charakteristické vysokou přesností a neuvěřitelnou kvalitou. Ovšem zpět ke sportu. Sportovci určitě ocení známou edici hodinek Casio Sport, jenž je určena všem lidem s aktivním stylem života. Casio Sport se stane kamarádem na tréninku, bude partnerem na cestě k cíli. V poslední době je také hodně oblíbená kolekce hodinek Casio Collection, jnež nám nabízí mnoho různých stylů a typů náramkových hodinek pro nejrůznější příležitosti. Firma Casio přišla na trh s ještě jednou velmi zajímavou řadou hodinek. Byly vyslyšeny touhy všech manažerů, ředitelů firem a firmiček a zkrátka všech těch, kterým šlo o to, aby měli vždycky co nejpřesnější přehled o aktuálním čase. Ona řada nese název Wave Ceptor. Nehrozí, že byste přišli na domluvené jednání pozdě nebo že by vám ujela třeba tramvaj. Ať už hledáte moderní náramkové hodinky nebo něžné náramkové hodinky, firma Casio vám může nabídnout skvělé hodinky. Stejně jako na hodinky Casio, tak i náramkové hodinky Casio BA-120KT-7A vynikají skvělou přesností a kvalitou použitého materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Položit dotaz Zavřít formulář

Hodnocení našich zákazníků

Buďte první, kdo ohodnotí produkt.

Přidat hodnocení Zavřít formulář

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Casio BA-120KT-7A

Vaše hodnocení: