Hodinky Invicta, značka s historií a tradicí

Pokud zvažujete pořízení nových hodinek, ať už pro sebe, nebo chcete někomu udělat radost, zkuste se poohlédnout po hodinkách značky Invicta. Najdete zde hotové designové skvosty švýcarských hodinek s historií i tradicí.

Stylové moderní hodinky švýcarské výroby mají skutečně atraktivní design. Značka vznikla v roce 1837 v městečku La Chaux-de-Fonds ve Švýcarsku. Na jejím počátku stál hodinář Raphael Picard, který chtěl dopřát i obyčejným lidem kvalitní hodinky za dostupné ceny. V té době byly hodinky symbolem bohatství a luxusu a proto jeho úmysl vyvolal vlnu zájmu. Hodinky si dokázaly poměrně rychle vybudovat na trhu své místo a staly se velmi oblíbené pro svůj design a kvalitu. Společnost Invicta si totiž zakládá na vysoké kvalitě každého kusu zhotovených hodinek.

V současné době se společnost Invicta zaměřuje spíše na masivních krásné hodinky, které vychází z válečných modelů. Hlavním znakem hodinek je vysoká kvalita zpracování a přesnost chodu hodinek. Pyšnými majiteli hodinek Invicta jsou i známé osobnosti jakými je Arnold Schwanzeneger, Tomáš Hron nebo Avril Lavigne.

Invicta Russian Diver

Edice Invicta Russian Diver vychází z původního typu z roku 1959, kdy bylo vyrobeno 100 kusů pro tehdejšího námořnictvo SSSR. Hlavním znakem, charakteristickým pro tyto hodinky, je skutečně obří kryt korunky a masivní pouzdro dosahující 51,5 mm. Značka Invicta však nevyrábí pouze pánské hodinky. Tento typ hodinek si oblíbily i ženy a modely Invicta Russian Diver jsou typické pro ženy vyznávající velkolepý design a luxusní kvalitu.

Dámské hodinky Invicta Russian Diver 1823 jsou z ušlechtilé oceli v kombinaci s polyuretanem, celo zlacené, flame vision, antireflexní minerální sklo se safírovou vrstvou odolnou proti oděru, vodotěsnost 50 m, tritnite, luminiscenční ručky a neuvěřitelný skeletonový číselník, který dodá naprosto nezaměnitelný vzhled. Zajímavé jsou také pánské hodinky Invicta Russian Diver 10554, analogové v kombinaci kůže s ocelí, luminiscenční ručičky a indexu, s datumovkou, voděodolné do 100m a odolné proti oděru. Pokud máte rádi luxus a eleganci, budou se vám jistě líbit.

Náramkové hodinky Invicta Pro Diver

V nabídce jsou náramkové hodinky Invicta s kvalitním quartzovým strojkem či automatickým chodem. Specifickým znakem těchto hodinek je řetízek na krytu korunky. Původní detail pochází z roku 1959 a měl svou funkci. Potápěčům se tehdy krytka nesměla ztratit pod vodní hladinou a proto byla připevněna řetízkem. Samozřejmostí je pouzdro z nerezové oceli a také antireflexní minerální sklo se safírovou vrstvou odolnou proti oděru. Dalo by se říci, že kvalitní provedení a zpracování hodinek je jakýmsi rukopisem značky Invicta.

Invicta hodinky Pro Diver představují sportovní kolekci a najdete zde zejména vodotěsné hodinky s výbornou čitelností číselníku. Mají ocelový řemínek, který je mnohdy vyroben z polyuretanu. Výběr edice Invicta Pro Diver zahrnuje různé rozměry pouzdra a to od 33 až po 51 mm. Stupně voděodolnosti jsou v rozmezí od 100 do 300m. Výjimečným modelem jsou například pánské hodinky Invicta Pro Diver Automatic 13703 s automatickým strojkem, 47 mm ocelovým pouzdrem a pevnou lunetou černé barvy. Fantastickým detailem je průsvitné zadní víko, kdy vidíte hodinový strojek při práci. Nechybí minerální sklo, šroubovací korunka a voděodolnost 300m.

Hodinky Invicta Angel

Dámské hodinky Invicta Lady Angel 21701 jsou vyrobeny v jemném stříbřitém designu nerezové oceli, se silikonovým bílým páskem o délce 190 mm s klasickou ocelovou sponou, quartzovým strojkem s chronografem. Nadčasové tritnite luminiscenční ručky, ciferník z pravé perleti a flame fusion minerální sklo se safírovou vrstvou odolnou proti oděru činí z těchto hodinek nadčasový designový skvost. Samozřejmostí je i voděodolnost do 100m. Hledáte-li jemnost a eleganci v moderním pojetí, jsou tyto hodinky ty pravé právě pro vás.

Designové skvosty a luxusní hodinky

Máte-li rádi vychytávky a designové "špeky", pak vás potěší edice Invicta Bolt, která má kovové lanko kolem lunety. Pokud holdujete hlubinnému potápění, oceníte edici Invicta Venom, která nabízí doslova neuvěřitelnou vodotěsnost do 1000 m. Můžete také zapátrat po novinkách nejnovější edice hodinek Invicta Reserve. Edice hodinek Invicta Reserve je top modelovou řadou značky Invicta se zcela originálním designem. Jedny z nejžádanějších náramkových hodinek jsou bezesporu hodinky Invicta Reserve Venom. Vyhledávaný typ Invicta Reserve Venom 1525 je určený zejména pro milovníky luxusních hodinek, má švýcarský quartzový strojek s chronografem, ocelové pouzdro, otočnou lunetu, černý ionizovaný povrch a povrchovou úpravu v 18 kt růžovém zlacení. Dostatečnou ochranu proti oděru vytváří antireflexní minerální sklo se safírovou vrstvou. Vodotěsnost tohoto modelu hodinek je 200 m. Pro ženy zde máme ještě jeden skvost. Dámské hodinky Invicta Reserve Ocean Reef Diamond 10724. Exklusivní dámské hodinky s profesionálním švýcarským strojkem v pouzdře z chirurgické oceli. Mají perleťový ciferník s čirými diamanty a safírovaným sklíčkem. Zvolte luxusní šperk v podobě kvalitních hodinek v exklusivním designu a ocitnete se rázem v jiném světě, kde i šperky mají svůj praktický význam a dokonale podkreslují charakter nositelky.

Pokud vás zaujaly již zmíněné hodinky s neuvěřitelnou voděodolností 1000m, pátrejte po hodinkách Invicta Reserve Venom 5728 s kvalitním quartzový strojkem, chronografem, antireflexním minerálním sklem a otočnou lunetou. Hodinky Invicta Reserve Venom 5728 oslní nejen svou voděodolností ale také nevšedním masivním designem. Zlatá se míjí s černou a masivní ciferník poutá pozornost okolí.

Co říci závěrem? Pánské a dámské hodinky Invicta jsou kvalitní, praktické, funkční, módní a luxusní. Značka Invicta dokáže propojit praktickou část s mnoha funkcemi a s nadčasovým designem v mimořádné kvalitě. Nechte se hýčkat a pořiďte si doplněk, který podtrhne vaši osobnost a dodá vašemu stylu nádech mimořádnosti a výjimečnosti. To vše dokáží splnit moderní hodinky Invicta.

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up