Čím jsou šperky Calvin Klein výjimečné?

Čím jsou šperky Calvin Klein výjimečné?

Kvalitní a originální šperky umí pozvednout charisma osobnosti a dokonale doplnit outfit. I obyčejné černé šaty se mohou proměnit v dechberoucí model, pokud k nim zvolíte vhodné náušnice či náhrdelníky. Mezi takové patří i krásné kousky z dílny Calvina Kleina, který se dávno nevěnuje jen textilním modelům a vůním. Víte, v čem spočívá jejich kouzlo?

Dokonalý a cílevědomý Calvin Klein

Když Calvin Klein jako chlapec vyrůstající v Bronxu snil o kariéře slavného módního návrháře, určitě o sobě mnohokrát zapochyboval. Naštěstí ale dokázal překonat nejistotu a svou cílevědomostí a pílí se mu povedlo sen uskutečnit. Kde by dnes byl svět módy bez jednoho z nejtalentovanějších návrhářů? Těžko říct. Jasné však je, že bychom přišli o zakladatele unisexové módy, milovníka nadčasového minimalismu a čistého designu, který diktuje módní trendy už několik desítek let.

Calvin Klein je dokonalou ukázkou splnění amerického snu. Možná i proto, že jeho cesta za úspěchem byla nesnadná a trnitá, můžeme mezi jeho modely najít opravdu dokonalé kousky, které jsou propracované do posledního detailu. Calvin Klein si svou prací vysloužil nespočet nejrůznějších ocenění a jeho modely lidé milují. Dokazuje to také zástup slavných osobností, které této značce propůjčily svou tvář. V reklamě Calvina Kleina jste mohli vidět Kate Moss, Davida Beckhama, Justina Biebera i sestry rodiny Kardashians.

Ozdobte se šperky Calvin Klein

V čem spočívá taková obliba šperků Calvin Klein? Rozhodně v jejich nadčasovém designu. Stejně jako v módě, i na poli šperkařství zde hraje hlavní roli jednoduchost a čisté linie. Calvin Klein se netajil láskou k minimalismu, stylu, který z módy nikdy nevyjde. Návrhář není příznivcem zbytečně přezdobených kousků, kudrlinek a ozdůbek, které odvádějí pozornost od nositele. Soustředí se na to, aby skrze jeho klenoty upoutala pozornost hlavně osoba, která je nosí. V neposlední řadě tkví obliba těchto ozdob v jejich kvalitě. Kdo nosí Calvina Kleina, ten si může být jistý, že mu daný šperk bude dělat radost hodně dlouho.

V nabídce šperků slavného amerického návrháře najdete kolekce pro každého. Mezi kousky pro ženy vévodí převážně masivní náramky z lesklého kovu, které si hrají z geometrickými liniemi, ale neztrácejí na eleganci a jednoduchosti. Oblíbená je také kombinace nejrůznějších kovů - stříbra, zlata či růžového zlata, která každý model ozvláštňuje. Mimo náramky se můžete potěšit i designovými náušnicemi či náhrdelníky, které se opět nesou v propracovaném, ale jednoduchém duchu. Díky tomu se dámské šperky Calvin Klein hodí k nošení pro každou příležitost. Zazáříte s nimi na pracovní poradě, ale bez obav je můžete navléknout na slavnostní večeři či večerní příležitost. Jsou totiž perfektně univerzální. Budou se líbit moderním a úspěšným ženám, které vědí, kde je jejich cena. Nepotřebují na sebe upozorňovat detailně propracovanými, a možná až přeplácanými šperky, mnohem raději volí střídmou eleganci. Pokud byste přesto zatoužila po něčem extravagantnějším, můžete si vybrat některé z krásných naušnic kolekce Seductive, které jsou rozhodně nepřehlédnutelné.

Calvin Klein však nezapomíná ani na muže. Pokud patříte k těm, kteří se rádi ozdobí, určitě si vyberete některé z jeho krásných náramků. Vynikají špičkovým zpracováním v elegantním duchu, takže se nemusíte bát navléknout je klidně na obchodní schůzku. Kombinují oblíbené materiály v podobě chirurgické oceli a kůže, které patří u mužů k nejoblíbenějším. Takové náramky snesou i doplnění moderními pánskými hodinkami.

A nebyl by to Calvin Klein, aby v jeho portfoliu šperků chyběly unisexové kousky. Ty můžete nosit, ať už jste žena či muž, popřípadě si je v domácnosti bez obav můžete pujčovat s partnerem. Unisex náramky z nerezové oceli výborně padnou jak na dámské, tak na pánské zápěstí.

Calvin Klein Náramek KJ8XJF2003XS 2 620 
Calvin Klein Náhrdelník KJ8XJJ200100 3 360 
Calvin Klein Náušnice KJ8YPE140200 1 710 

Jak si vybrat a nosit šperky?

Na závěr pro vás máme pár tipů, které vám pomohou ve výběru vhodných ozdob. Určitě nechcete utratit peníze za kousky, které pak budou smutně čekat na dně šperkovnice.

Vybírejte prakticky

Základním předpokladem ke správnému výběru šperků je zvolit kousek, který budete skutečně nosit. V tomto jsou ideální univerzální a minimalistické modely, které se hodí k pracovnímu kostýmku i večerní róbě. Náušnice a náramky v jednoduchých tvarech budeme rozhodně nosit častěji, než komplikované a výrazně zdobené ozdoby, které půjdou špatně zkombinovat s našim šatníkem.

Zamyslete se nad svým stylem oblékání

Pokud patříte ke sportovně založeným osobám, nejspíš sáhnete raději po koženém šperku nebo kousku z nerezové oceli, než byste navlékali romantický náramek s kytičkami. Zároveň je však hezké sem tam vystoupit ze své komfortní zóny a vyfiknout se jako pravá dáma. Pokud vám tedy nějaký šperk učaroval i přesto, že nepatří k vašemu klasickému vkusu, udělejte si radost. Jeden či dva speciální kousky vaše šperkovnice zvládne.

Při nošení šperků si zapamatujte pár pravidel

Když si zvolíte výrazné náušnice, náhrdelník nechte doma. Opravdu vypadá hloupě, pokud to s ozdobami necitlivě přeženete. Spíše než elegantně budete vypadat jako ověšený vánoční stromeček. A to s dobrým vkusem nemá nic společného.

Dále je vhodné kombinovat šperky ve stejné barvě kovu. Dnešní doba sice nahrává módním experimentům, ale pokud se v této branži nevyznáte, raději se nepouštějte do komplikovaných kreací.

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up