/ Parfémy / Pánské parfémy / Burberry The Beat Men

Burberry The Beat Men 100 ml

toaletní voda pro muže Tester 87%

Značka: Burberry Kolekce: The Beat Men
Kód: 1610

Toaletní voda The Beat Men od značky Burberry byla vytvořená výhradně pro muže. Toto balení obsahuje 100 ml vámi vybrané vůně.

 • není skladem

Popis Burberry The Beat Men

Parfém Burberry The Beat Men je vhodný pro muže inovativní a velice kreativního. Parfém Burberry The Beat Men představuje mužnou energii a originální identitu, nenapodobitelnou a unikátní.

Parfém Burberry The Beat Men je určen muži, který intenzivně žije přítomností, hluboce ctí britské dědictví a historii a součastně je pevně spjatý se svojí dobou a stojí nohama pevně na zemi, spjatý s kořeny tradice. Parfém Burberry The Beat Men je inspirovaný mužnou energií značky, její inovací a kreativitou - postoj s nádechem osobitostí.

Vůně Burberry The Beat Men v sobě spojuje všechny rysy muže "The Beat" - přirozená výrazná mužnost, moderní a originální identita, prostě moderní a dokonalý muž.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00

 • Hlava

  černý pepř, citron, fialka 

 • Srdce

  muškát, tymián 

 • Základ

  dřevitý akord, vetiver 


Video

The Beat Men


Hodnocení našich zákazníků

 • 87%
  david

  Pro mě ideální kombinace složení, nenápadná, ale ne nezajímavá, není moc sladká, je prostě tak akorát, takový parfém jsem přesně hledal.

Vložit recenzi k produktu Burberry The Beat Men toaletní voda pro muže 100 ml Tester


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Varianty Burberry The Beat Men