Jsme autorizovaný prodejce hodinek Invicta!

  • MAGAZÍN
  • Jsme autorizovaný prodejce hodinek Invicta!

Jsme autorizovaný prodejce hodinek Invicta!

Hodinky značky Invicta v sobě spojují uznávanou švýcarskou kvalitu a americké sebevědomí. Přestože se vyrábí už více než 80 let, neválcují svět masivními reklamními kampaněmi, aby se tak dostaly na milióny zápěstí. Ne každý je jich totiž hoden… Přečtěte si, čím jsou tak výjimečné, a proč byste si je měli koupit právě u nás.

O značce Invicta

Této společnosti vdechl život muž jménem Raphael Picard v roce 1937 přímo v kolébce hodinářského průmyslu – švýcarském městečku La Chaux-de-Fonds (kde se mimochodem zrodily i hodinky Festina nebo Rolex). Za první cíl si předsevzal vyrobit hodinky špičkové kvality, jejichž pořizovací cena lidem nezpůsobí infarkt, a to se mu povedlo. Postupně si je zamilovalo téměř celé Švýcarsko, včetně amerických vojáků, kteří tudy za 2. světové války prchali ze zajateckých táborů.

Kolem roku 1970 se však Invicta ocitla na pokraji bankrotu… Všechny klasické mechanické hodinky byly totiž upozaděny novým typem hodinkového strojku – quartz. Ten se ukázal výhodným hned v několika směrech: levnější z hlediska výroby (tím pádem se zlevnily i hodinky), uživatelsky pohodlnější (stačí jednou za pár let vyměnit baterii) a dokonce i přesnější (s odchylkou max. půl vteřiny denně).

Tak se rozhodli, že nemá smysl bojovat s větrnými mlýny, ale chtějí-li přežít, musí se přizpůsobit. Proto dnes tvoří většinu nabídky baterií poháněné hodinky Invicta, které byste přesto od těch nejskvostnějších mechanických jen těžko rozeznali.

A proč jsme v úvodu zmínili, že jde o švýcarsko-americkou společnost? Protože v obou těchto zemích mají poslední desítky let své centrum výroby – v USA zaměřené na levnější modely, ve Švýcarsku naopak na ty nejluxusnější, s prestižním označením Swiss Made.

Hodinky Invicta

Přestože vzhledem k jejich historii by se mohlo zdát, že Invicta je jen další značkou švýcarských hodinek, nijak se lišící od konkurenčních výrobců, opak je pravdou. Tyto hodinky se kromě mimořádně kvalitního strojku pyšní i masivním pouzdrem, které ho za všech podmínek spolehlivě ochraňuje – a to nejenom před nárazy a špínou, ale i vodou. Všechny hodinky Invicta disponují nadstandardní vodotěsností, díky které si s většinou z nich můžete v klidu zaplavat.

Nejen díky tomu patří mezi celosvětově nejrychleji rostoucí výrobce hodinek.

Náš tip: Zaujaly vás pánské hodinky na fotce vpravo? Nyní je u nás můžete pořídit se slevou 45 %!

Vaše výhody z autorizovaného prodeje

Kupujete-li si luxusní hodinky jako jsou právě Invicty, nemusíte se bát, že by se vám po několika letech rozpadly. Přesto se vyplatí si před nákupem zjistit, jaký servis k nim prodejce nabízí… Přece jenom jednou přijde den, kdy budete u svých hodinek řešit výměnu baterie, test vodotěsnosti nebo celkový „kondiční“ servis (který byste jim měli dopřát přibližně každých 5 let).

My, jakožto novopečený autorizovaný prodejce, vám nabízíme právě autorizovaný servis, originální náhradní díly a vyškoleného hodináře společnosti Invicta. Díky tomu bude o váš tikající poklad dokonale postaráno. A co víc? K hodinkám Invicta, stejně jako ke všem ostatním značkám, od nás k nákupu získáte doživotní pozáruční servis ZDARMA!

Limitované edice

Na originalitě si Invicta opravdu zakládá. Proto pravidelně přichází s limitovanými edicemi (pouze s několika stovkami kusů), kterými dává svým zákazníkům možnost mít na ruce doslova hodinky, které nikdo jiný nemá… Na každých hodinkách Invicta z limitované edice najdete na ocelovém víčku (na spodní straně pouzdra) jméno autora nebo určité věnování, ale hlavně jejich originální pořadové číslo (např. 883/999).

V naší nabídce naleznete převážně pánské, ale i dámské hodinky Invicta. Ať už si vyberete kterékoli z nich, buďte si jistí, že nekupujete žádnou "ojetinu", ale Mercedes mezi hodinkami…